Виготовлення пластикових карток

Виготовлення пластикових карток

Цифрова друкарня VPM-Поліграф пропонує виготовлення пластикових карток різного призначення, із зображеннями будь-якої складності і персоналізацією. Вся продукція відрізняється високою якістю і відповідає міжнародному стандарту ISO 7810.

Пластикові картки мають стандартні розміри 85,6х54 мм, заокруглення кутів 3,17 мм, товщина 0,76 мм. Виконується двостороння ламінація. Пластикові картки зі змінними даними

Наша компанія пропонує будь-які види нанесення змінних даних:

  • Ембосування;
  • Тіпінг;
  • Ідентифікаційний номер;
  • Штрих-код;
  • Scratch-панелі;
  • Смуга підпису власника;
  • Магнітна смуга з особистим кодом.

Ми здійснюємо повний цикл виробництва карток - від розробки макета пластикової карти до кінцевої персоналізації.

Крім того, наша компанія проводить і реалізує сучасні смарт-картки безконтактного типу.

Для виробництва пластикових карток наша компанія використовує в роботі виключно високоякісні, спеціальні витратні матеріали.

Види пластикових карток

Цифрова друкарня VPM-Поліграф виготовляє пластикові картки на кольоровому пластику. Ми використовуємо білий, срібний (темний і світлий), золотий та прозорий пластик.

Тираж та термін виготовлення карток

Ми пропонуємо виготовлення пластикових карток будь-якими тиражами - від 1 до 100000 штук. Мінімальні терміни виробництва - від 1 дня.

Виготовляємо безкоштовні зразки пластикових карток по Вашому макету в кількості від 1 штуки. Таким чином, Ви зможете оцінити якість нашої роботи перед оплатою і виконанням замовлення.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам величезну різноманітність дизайну пластикових карток, індивідуальну розробку макета, кращі виробничі матеріали і високу якість виготовлення картки.

Виробництво пластикових карток - ціна

Цифрова друкарня VPM-Поліграф пропонує найкращі ціни на пластикові картки. У нас існує гнучка система знижок для постійних та оптових клієнтів, що дозволяє зекономити ваші кошти.

Ми націлені на розширення сфери реалізації нашої продукції і прагнемо встановити з нашими партнерами міцні та взаємовигідні ділові відносини.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з продукцією і загальними видами пластикових карток, докладним описом послуг компанії, подивитися вимоги до макета картки, дізнатися новини компанії, а також знайти інформацію для зв'язку і замовити виготовлення пластикових карток.

 

Як проходить вирубка пластикових карток

Ембосування пластикових карток

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.