Види пластикових карток

Види пластикових карток

Цифрова друкарня VPM-Поліграф займається виготовлення пластикових карток всіх типів. Друк на картках здійснюємо цифровим методом.

Дисконтні пластикові картки

Дисконтні картки - дуже поширений останнім часом тип карток, що дозволяє привертати нових покупців і заохотити постійних клієнтів за рахунок надання їм пільг і знижок при покупці товарів або послуг як в окремій організації, так і в об'єднанні організацій (дисконтні системи). Дисконтні системи випускають картки, які надають власнику певні пільги і знижки в мережі магазинів і підприємств, що входять в систему.

пластикові картки сертификати пластикові візитки дисконтні картки

Страхові пластикові картки

Ці картки використовуються як доповнення або повноцінна заміна поліса страховки. Картка може містити номер поліса, програму страховки, термін страхування, докладні індивідуальні дані власника. На картці може бути вказана вся необхідна інформація про дії застрахованої особи при настанні випадку страховки. Картка страховки може володіти дисконтними властивостями.

клубна картка пластикові картки пластикова дисконтна картка

Рекламні пластикові картки

Використання пластикових карток можливе для реклами свого бренду. На картці з фірмовим логотипом можуть бути виконані візитки, фірмові календарики, які можуть послужити нестандартним сувеніром, наприклад на презентаціях або виставках.

дисконтна пластикова картка пластикова картка візитка пластикова картка з ембосуванням

Клубні пластикові картки

Даний тип карток дозволяє ідентифікувати членів різних клубів, ресторанів, барів, дискотек, баз відпочинку і т.д. Клубні картки, як правило, дозволяють одержувати їх власникам пільги або дисконт при обслуговуванні на даному підприємстві.

пластикова накопичувальна картка пластикова перепустка пластикові прозорі візитки

Ідентифікаційні пластикові картки

Пластикові картки у вигляді документів, які дозволяють засвідчувати особу людини як члена клубу, працівника якогось підприємства і т.п. У вигляді ідентифікаційних карток також можуть бути зроблені посвідчення на право отримання різних видів пільг або медичне обслуговування.

пластикові бейджі срібні пластикові картки візитки пластикові

Подарункові пластикові картки

Цей тип карток може називатися по-різному: сертифікат, купон або ваучер, але призначення їх скрізь однакове — це придбання і вручення його як подарунок. Подібні програми здатні підвищити привабливість торгових підприємств для постійних клієнтів і в незначному ступені збільшити число нових.

Візитки і календарики

В даний час широке поширення стала набувати тенденція друку візиток і календариків не на звичних паперових матеріалах, а на пластику. Така продукція підвищує імідж людини яка володіє візиткою або календарем.

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.