Значення пластикових карт для формування іміджу компанії

ЗНАЧЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ КОМПАНІЇ

Якщо західні бізнесмени давно оцінили значення іміджу своїх компаній і активно працюють над його формуванням десятиліттями, представники вітчизняного бізнесу все ще недооцінюють цей фактор, втрачаючи потенційних клієнтів, а, отже, і прибуток. Вважаючи за краще заробляти сьогодні і зараз, українські підприємці зазвичай не задаються питаннями стратегічного планування і не вважають за потрібне вкладати кошти в таку ефемерну річ, що не піддається вимірам, як імідж.

Тим часом, грамотна іміджева політика не вимагає істотних матеріальних витрат і здатна принести непогані дивіденди. І пластикові карти, які має сьогодні будь-яка поважаюча себе компанія, є найпотужнішою зброєю в боротьбі за підвищення іміджу.

Як використовувати пластикові картки в брендуванні

Формування іміджу організації на початковому етапі має бути направлено на збільшення впізнаваності, яка досягається, в тому числі, використанням логотипу або товарного знаку, фірмового написання назви, використання фірмових кольорів, рекламного слогана або девізу організації і т.д. Крім широкого використання цих елементів в інформаційній та зовнішній рекламі, всі вони можуть і повинні бути враховані в дизайні пластикових карт компанії - дисконтних, платіжних, клубних і ін. Пластикові картки, які власники завжди мають під рукою, в значній мірі сприяють формуванню стабільного, позитивного, впізнаваного образу компанії, що виділяє її серед інших організацій.

Пластикові карти є складовою загального фірмового стилю компанії. Тому виготовлення пластикових карт компанії має розпочатися з того, щоб забезпечити дизайнера даними про особливості аудиторії, для якої призначені картки, а також познайомити з ідеологічною спрямованістю фірми і різної її рекламною продукцією.

Велике значення для формування іміджу солідної і серйозної компанії має якість і призначені для користувача характеристики пластикових карт. Дешеві, виконані за китайськими технологіями карти з нечітко надруковані текстом, розшаровуються на кутах і швидко виходять з ладу. Вони послужать вашому іміджу погану службу і економія в даному випадку перетвориться у витрати через втрату довіри розчарованих клієнтів.

Солідності і вагомості картками, а отже, і іміджу компанії, додадуть унікальний і цікавий дизайн, використання золотого і срібного тиснення в поєднанні з чорним кольором (якщо він вписується в загальне кольорове рішення карти), а також якісний пластик, чіткий і яскравий друк і безвідмовна робота карти протягом тривалого терміну.

Якщо вам потрібні такі картки – звертайтеся до нас, за друком пластикових карток для вашої фірми.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.