Замовити пластикові смарт-картки в Україні

Друкарня VPM-Поліграф пропонує вам виготовлення пластикових смарт-карток в Україні на доступними цінами в короткий термін

Смарт-картки: переваги та використання

Головною відмінністю смарт-карт від всіх інших типів пластикових карток, яке і є їх головною перевагою, є наявність в них високоінтелектуальної мікросхеми, що забезпечує їм широкий діапазон використання. Смарт-картки можуть аналізувати інформацію, робити математичні розрахунки і робити логічні висновки. Крім того, пам'ять смарт-карт перевершує за обсягом і швидкістю всіх своїх конкурентів.

Переваги пластикових смарт-карток

  • Пластикові смарт-картки мають набагато більш високий рівень надійності і безпеки, ніж всі інші карти. Виробництво пластикових карт досягло того рівня, коли інтелект карти дозволяє їй приймати рішення про дозвіл платежів, а також забезпечити найвищий рівень захисту від несанкціонованого використання. Завдяки зафіксованому в кожній карті унікального коду, дублювання її даних є неможливим.
  • Багатоступінчастий процес персоніфікації карти робить її найбільш надійною формою зберігання інформації, оскільки всі призначені для користувача дані шифруються і захищаються закодованими паролями.
  • Спроба злому смарт-карти призводить до того, що її робота припиняється - тимчасово або назавжди. Існує також можливість закрити доступ до зміни тих чи інших даних, що зберігаються на карті.
  • Звичайні магнітні картки можуть використовуватися лише в онлайн-режимі, оскільки їм потрібен зв'язок з банком і отримання дозволу на проведення транзакції, що ставить проблему забезпечення швидкого, недорогого і надійного зв'язку. Платежі за допомогою смарт-карт виробляються на принципово новій основі і здійснюються в режимі off-line. Вбудована мікросхема карти в автономному режимі дає дозвіл або заборону на операцію безпосередньо на місці її проведення.

Вимоги до виробництва пластикових карт з мікропроцесорами, як правило, досить високі, тому і якість і експлуатаційні їх характеристики теж на висоті. Так, більшість виробників гарантують до 10 тисяч циклів перезапису інформації, десятирічне зберігання даних, температурний діапазон використання від - 20 до + 55 градусів, а також високу швидкість запису (1 байт за 10 мс).

Швидкі темпи розвитку економіки розкривають для використання смарт-карт нові можливості. Найбільші фінансові структури світу, наприклад, VISA International або Europay International у впровадженні мікропроцесорних карт бачать величезні перспективи і вже зробили заяву про майбутній перехід їх платіжних систем на нову технологію. На початковому етапі вона буде діяти паралельно з поширеною сьогодні системою для карт із магнітною смугою, а через певний час повністю її замінить.

Завдяки сучасному обладнанню, наша друкарня може запропонувати вам виготовлення пластикових смарт-карток в Україні на доступними цінами в короткий термін.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.