ВИРОБНИЦТВО МАГНІТНИХ КАРТ

ВИРОБНИЦТВО МАГНІТНИХ КАРТ

Популярність пластикових карт в світі зростає стрімко, тому що в бізнесі це дуже корисна і зручна річ. Підвищенням попиту сьогодні налагоджено виробництво магнітних карт із сучасних легких матеріалів.

Виготовляється карта найчастіше з високоякісного ПВХ (полівінілхлориду), іноді з полістиролу, АВС, тісліма. ПВХ - зносостійкий термостійкий пластик, саме він забезпечує довгострокову експлуатацію виробу.

Види магнітних пластикових карт

Сучасне виробництво магнітних карт пропонує широкий вибір, в тому числі такі види карт:

  • пропуски і карти доступу;
  • дисконтні карти (матові, глянцеві, золоті, срібні);
  • ідентифікаційні (пропуск, посвідчення особи);
  • страхові карти (в повній мірі замінює страховий поліс);
  • паливні карти;
  • подарункові сертифікати;
  • бейджі, запрошення, візитки;
  • карти з магнітною смугою і інші.

Повний цикл виробництва магнітних карт передбачає в першу чергу переддрукарську підготовку, яка має на увазі роботу над макетом карти, тобто над зовнішнім виглядом. Карта повинна бути інформативною, сучасної і стильної, щоб викликала бажання співпрацювати. Ексклюзивний дизайн, якісний матеріал і професійне виробництво забезпечать довге і продуктивне життя карти, яка в свою чергу забезпечить компанії чималий успіх. Якщо є власний ескіз, він зажадає деякого фахового доопрацювання. Наприклад, сюжет карти повинен мати запас під обріз в 1,5 мм. Потім створюється дизайн-макет, він повинен мати позитивний настрій.

Українське виробництво магнітних карт відповідає міжнародному стандарту ISO 7810, при цьому карта має наступні розміри: 85,6х54 мм, товщина - 0,76 мм. Всі елементи сюжету, які будуть на карті, слід розташовувати від краю карти, від смуги підпису, scratch смуги, магнітної смуги відступаючи 2,5 мм.

В повний цикл виробництва магнітних карт входить етап створення зразка пластикової карти, так званий пробник, він забезпечить роботу над помилками, а значить досягнення бажаного виду. Пройшовши етап підготовки до і маючи схвалення замовника, починається друк всієї партії карт. Залежно від сфери використання в виробництво магнітних карт іноді потрібно ввести необхідні доповнення.

Персоналізація пластикових карт

У сфері забезпечення безпеки картки повинні бути персоналізовані. Будь-яка персоналізація: штрих-кодування, нумерація, ембосування (вдавлення символів), кодування магнітної смуги, нанесення scratch-панелі і смуги для підпису - забезпечить максимальний захист від підробок і фальсифікацій. Додаткові упаковка і запаювання в поліпропіленову упаковку, тиснення фольгою забезпечать довговічність і збереження карти.

Технологія ламінування - з обох боків покривається захисною плівкою (ламінат) - забезпечить чудову якість карти, яку приємно взяти в руки. До речі, карти з мікрочіпом і антеною виготовляються тільки методом ламінування. Використовуючи в бізнесі такий яскравий інструмент як магнітні картки, можна легко забезпечити майже 20% поповнення прибутку.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.