Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ”

Виробниче підприємство VPM ПОЛІГРАФ” пропонує виготовлення наступних різновидів пластикових карток

·          Дисконтні;
Дисконтні картки найбільш найпоширеніші з усіх видів карт. Практично вони є у кожній фірмі. Її клієнти - учасники дисконтної системи, що функціонує в рамках однієї певної фірми. В тому числі, дисконтна картка визначає знижки та пільги користувачам мережі різноманітних підприємств, зокрема у рамках однієї групи або компанії.

·          Рекламні;
Рекламні карти найбільш активно використовуються в обігу різноманітними компаніями. Їх основне призначення - залучення нових клієнтів. Зазвичай, пластикові картки такого характеру використовуються у цілях локальних рекламних акцій.

·          Клубні;
Клубні картки - спосіб ідентифікації постійних членів медичного центру, клубу, пансіонату, ресторану, читацькі клубні картки. Їх власники користуються різноманітними пільгами. Використовується клубна картка з постійними  клієнтами. На ній визначено лімітований кредит, який необхідний для оплати послуг даного казино, ресторану, клубу.

·         Страхові карти

Картки страхового призначення пропонують своїм клієнтам страхові  компанії. Мова йде про пластикові поліси, які в подальшому використовуватися в різноманітних автоматизованих системах обслуговування. На загал, вони служать простим посвідченням, що необхідне для отримання страхових послуг.

       Ідентифікаційні картки представляють собою візитні картки, бейджі, перепустки. Взагалі, - це «пластиковий документ», що засвідчує особистість співробітника будь-якого підприємства.

·       Карти на папері (ламінований картон) - найекономніший вид карток. На них наносяться номери.

        Щодо виробництва пластикових карт, сам процес, зазвичай, складається з двох частин:

· спочатку відбувається виготовлення заготовки у вигляді пластику, на який наносять загальний для усіх карт поліграфічний малюнок, місце для фотографії та індивідуальні данні;

· наступний етап стосується персоналізації, тобто наноситься персональна інформація власника.

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.