Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” пропонує безперечну якість

Виробниче підприємство VPM ПОЛІГРАФ” пропонує безперечну якість

Основний вид діяльності виробничого підприємства  “VPM ПОЛІГРАФ” - виготовлення різновидів пластикових карт та супутньої продукції. “VPM ПОЛІГРАФ” пропонує пластикові картки із зображенням будь-якої складності у відповідності з міжнародними стандартами.

Стратегія нашого підприємства - життя в ногу з часом. Ми завжди стежимо за новинками ринку, у своїй діяльності використовуємо численні новаторські технології, підтримуючи хороші ідеї клієнта. Все, що нам пропонується для реалізації у галузі виготовлення пластикових, - втілюємо у життя. Виробниче  підприємств  “VPM ПОЛІГРАФ” пропонує великий вибір карт, враховуючи їх призначення і функціональність. Перелік пластикових карток представлений на головній сторінці сайту.

Успіх нашого підприємства полягає в тому, що якість виготовленої нами продукції досить висока. Фахівці нашого підприємства у будь-який момент проконсультують Вас з питань впровадження дисконтних систем та програм лояльності. В тому числі, ми можемо допомогти з розробкою дизайну пластикових карт, а також в оформленні готової продукції.

Продукція виготовляється у зазначені заздалегідь терміни. Термін виконання одного замовлення – від одного дня. Для постійних клієнтів існує досить гнучка система знижок. Ми знаходимося за адресою: Україна, 33027, м. Рівне, вул. Буковинська, 3 (цокольний поверх).

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.