Виготовленням пластикових карт у Західній Україні займається виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ”

Виготовленням пластикових карт у Західній Україні займається виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ”


Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” пропонує пластикові карти різноманітного призначення. Це стосується виготовлення зображення  будь-якої складності. Готова продукція співвідноситься  з міжнародними стандартами ISO7810-ISO7816. Мова йде про розробку макетів до кінцевої персоналізації. Це різноманітні дисконтні картки, клубні картки, scratch-карти, численні бонусні карти, страхові картки, рекламні карти, пластикові картки зі шрих-кодом, смарт-карти, прозорі картки, ідентифікаційні карти, картки з магнітною смугою та ряд інших. Якість рекламних носіїв бездоганна. На території Західної України виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” одне з найкращих на ринку попиту.

Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” працює на сучасному високотехнологічному обладнанні, в результаті чого виготовлена продукція досить високої якості. Фахівці “VPM ПОЛІГРАФ” сприяють розробці дизайну, впроваджуючи програму лояльності або дисконтну систему в життя.

Особливість “VPM ПОЛІГРАФ” - це конкурентні ціни на досить якісну продукцію.  Перевага надається індивідуальному підходу до кожного клієнта.

 

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.