ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ КАРТОК

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ КАРТОК

Пластикові карти дуже популярні. Кредитні і дебетові, дисконтні, клубні та інші карти використовуються повсюдно. Компанія VPM-Поліграф приймає замовлення на виготовлення будь-яких видів пластикових карт за найпривабливішими цінами.

Не дивно, що виготовлення пластикових карток є настільки затребуваною послугою. Вони компактні і довговічні. Звичайні пластикові карти мають стандартні розміри: довжину 86 мм, ширину 54 мм і товщину 0,76 мм. Виготовляються вони зі спеціальної пластмаси, стійкої до механічних і температурних впливів.

Технології виготовлення пластикових карток

Для виготовлення пластикових карток в нашій компанії застосовується високотехнологічне обладнання. Існує два різні способи друку - цифровий та офсетний. Цифровий друк здійснюється на струменевому принтері. Для цього береться пластик, який має покриття, добре вбирає фарбу. У пристрої під назвою прес-ламінатор пластикові листи пресують і ламінують. Такі карти дуже довговічні.

Для створення іменних дисконтних і клубних карт, бейджиків і пропусків ми використовуємо цифровий спосіб друку. Виготовлення пластикових карток таким способом ми рекомендуємо клієнтам, які бажають виготовити невелику або середню партію карт. Зате такі карти можна робити з пластику самих різних кольорів, і вони будуть унікальними. Якщо вам необхідні пластикові картки з персональними даними та фотокарткою, цей спосіб для вас. Карти VIP зазвичай відрізняє золотий або срібний фон. Це, а також специфічний блиск, надають їм елегантний і дорогий вид. Не дарма володіють ними зазвичай заможні люди.

Способи захисту карт

Важливу роль у виготовленні пластикових карток грають також технології захисту даних і персоніфікації. Серед них найбільш популярні механічно видавлені цифри і букви - ембосування. Ембосовані символи зазвичай забарвлюють спеціальної чорною, золотою або срібною фарбою. Для ембосування встановлений ряд правил і стандартів. Ембосування зазвичай можна зустріти на кредитних картах, тоді як на дисконтні картки, як правило, наносяться магнітні смуги. Для зчитування інформації з цих смуг касир вставляє картку в спеціальний пристрій.

Є й інші методи захисту - наприклад, нанесення голограми - об'ємного зображення. Голографічне зображення наноситься на ламінат ще до ламінування, тому такі карти складно підробити. Іноді в карти також імплантуються мікрочіпи, для особливого захисту. Також мало поширене нанесення штрих-кодів.

У нашій компанії працюють висококваліфіковані менеджери, виробничі фахівці, дизайнери, які мають великий досвід в даній сфері. Ми готові проконсультувати вас з усіх питань, пов'язаних з виготовленням пластикових карток. Для отримання інформації зв'яжіться з нашими співробітниками за телефонами:

+38 (0362) 64-21-34

+38 (097) 42-66-444 (Київстар)

+38 (099) 42-66-444 (МТС).

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.