ВИДИ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

ВИДИ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

В даний час випускається безліч пластикових карт різних цілей і призначення. Нижче розглянемо деякі, найпоширеніші з них.

Дисконтні карти

Це пластикові карти, що підтверджують можливість отримання власником картки знижки в магазині, кафе, ресторані, клубі, автосервісі, салоні краси, спортивному клубі і т.д ... при виконанні правил продавця. Дисконтні картки бувають з фіксованим відсотком дисконту або накопичувальні. А також на пред'явника або персоналізовані. Дані карти підвищують лояльність клієнтів, а також допомагають емітенту в їх обліку.

Клубні карти

Пластикові карти, що підтверджують членство її власника в клубі, спортивній секції, в будинку відпочинку та інше, з правом користування послугами клубу. Часто, крім звичайних клубних карт, випускають ще VIP карти клієнтів, які дозволяють підкреслити особливий статус власника подібної карти і привілейованого ставлення до нього з боку закладу.

Пластикові карти - подарункові сертифікати

Найчастіше, це пластикова карта, що підтверджує факт оплати її власником товару або послуг, з метою передачі прав на товар або послугу третій особі без оплати. При цьому власник подарункової карти може вибрати товар або послуги на суму номіналу карти на свій розсуд. Останнім часом, карти - подарункові сертифікати набули великого поширення. Це хороший подарунок, а для продавця - хороший інструмент збільшення товарообігу.

Візитні пластикові карти

Застосування пластикової карти як візитну картку - нестандартний спосіб виділиться серед конкурентів. Подібна візитна картка на довгі роки створить враження солідності і неординарності вашої компанії. До того ж вона довговічна і стійка до зовнішніх впливів і збережеться набагато довше паперових візитних карток.

Пластикові карти - бейджі

Використання бейджів на виставках, продавцями, охоронцями, співробітниками офісів, ресторанів, готелів і т.д. - сьогодні міцно увійшло в правило ділового етикету і стало частиною дрес-коду для багатьох співробітників. Завдяки бейджам, клієнтам полегшується спілкування зі співробітником вашої компанії, це економить час і знімає необхідність частого уявлення себе співробітником. Бейдж - це обличчя вашої компанії, а пластиковий бейдж буде виглядати особливо привабливо, інформативно і солідно.

Заправні карти

Карти, що підтверджують попередню оплату власником якогось обсягу палива для подальшого отримання його на АЗС вже без оплати. Дана карта дозволяє виключити небажані готівкові грошові відносини і зловживання серед водіїв службового транспорту, а також дає можливість обліку і контролю над обсягами використаного пального.

Страхові карти

Страхова пластикова карта - відмінна альтернатива паперовому страховому полісу. Пластикова карта компактніше і довговічніше, вона не боїться вологи і механічних пошкоджень, а також легко поміщається в гаманець або портмоне власника. До того ж, пластикову страхову карту легше захистити від підробки, ніж паперовий аналог. Зазвичай на таку карту нанесена необхідна інформація про застраховану особу.

Телефонні та інтернет-карти

Карти передоплати за користування телефонним (зазвичай міжміським або міжнародним) зв'язком, а також доступом до мережі Інтернет. Подібні карти зазвичай відрізняються наявністю номера карти, пін-коду або паролю, який прихований за захисною панеллю, що зтирається. У більшості випадків на телефонних і інтернет-картах вказано також номінал картки.

Карти-ключі

Останнім часом все більшої популярності в готелях, будинках відпочинку, на круїзних теплоходах і т.д .. набувають карти - ключі від номера. Зазвичай це або карти з магнітною смугою, або смарт-карти з чіпом. Переважно смарт-карта, тому що вона не розмагнічується і має довший термін служби. Пластикові карти - ключі можуть одночасно поєднувати в собі функції самого ключа від номера, ключа від сейфа, брелока з номером кімнати, а також служать візитною і рекламною карткою закладу. У разі необхідності подібна карта легко перемагнічується або перекодується, що позбавляє від необхідності виготовлення металевих ключів.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.