Технологія виготовлення пластикових карток

Технологія виготовлення пластикових карток

Пластикові картки представляють собою пластинки розміром 54×86 мм.  У разі їх виготовлення використовується найбільш поширений матеріал - полівінілхлорид (ПВХ). Однак, існують і інші матеріали для виготовлення пластикових карток, які є стійкими до механічних і температурних дій. Пластикові картки виготовляють як на білому, так і на кольоровому пластику. Можуть покриватися матовим або глянсовим ламінуванням.

Технології виготовлення пластикових карток:

Ембосування

Механічне видавлювання на площині пластикової картки буквено-цифрової інформації.

Пластикові картки з магнітною стрічкою

Магнітна стрічка розташована на зворотній стороні картки і містить інформацію в закодованому вигляді.

Пластикові картки зі штрих-кодом

Штрих-код - це закодована індивідуальна цифрова інформація. Штрих-код необхідний для зчитування та дешифрування інформації.

Тиснення фольгою

З допомогою гарячого тиснення на пластикові картки наносять металізовані фарби та голографічні зображення.

Термодрук

Переміщення зображення на пластикову картку відбувається під дією високої температури. Кольорові фотографії на пластикову картку наносяться лише термодруком.

Скретч-картки (Scratch - карти)

Пластикові картки зі спеціальною непрозорою панеллю, яка нанесена на поверхню пластикової картки і закриває пароль, код або іншу інформацію. Для зчитування інформації на пластиковій картці дану панель необхідно стерти. Такі картки широко використовуються для здійснення передоплати для доступу до мережі Інтернет, мобільного зв'язку, IP - телефонії.

Пластикові картки з фотографією

Нанесення повнокольорового зображення здійснюється офсетним способом або струменевого печаткою. Застосовують для виготовлення перепусток, посвідчень особи і так далі.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.