Сучасний поліграфічний центр

Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” - сучасний поліграфічний центр у м. Рівне

Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” - сучасний поліграфічний центр у м. Рівне, який досить успішно розвивається на ринку української поліграфії, враховуючи сучасні тенденції розвитку різних сфер діяльності та вимоги клієнта.

За період існування, друкарня обслужила понад тисячу різних корпоративних замовників не лише у Рівненській області, а й по всій Україні.

Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” займається наступними поліграфічними послугами, пропонуючи офсетний друк (А1, А2, А3), м'яку паперову упаковку, картонну упаковку, етикетки, буклети, флайери, плакати (А1, А3, А4), календарики, каталоги, брошури, листівки, блокноти, книги, журнали, афіші, фірмові бланки, візитки, в тому числі палітурні роботи.  “VPM ПОЛІГРАФ” також пропонує виготовлення бланків та бланків з нумерацією, канцелярських та бухгалтерських книг, займається ламінуванням (А1, А3, А4), шиттям на скобу.

Можливий друк малих, середніх та великих тиражів у найкоротші для клієнта терміни.

Працівники нашої друкарні мають кваліфікований індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонують різноманітні попередні обробки та обробки після друку.

Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” гарантує високу якість друку поліграфічної продукції.

Можлива доставка поліграфічних виробів по Рівному.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.