СТРАХОВІ ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

СТРАХОВІ ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

Пластикова карта може використовуватися страховою компанією як в якості доповнення до звичайного паперового страхового полісу, так і в ролі повної його альтернативи.

Найчастіше пластикові карти використовуються при страхуванні життя і здоров'я клієнта, а також автотранспортних засобів і нерухомості.

Переваги використання страхових пластикових карт

Страхова пластикова карта в значній мірі спрощує роботу компанії, дозволяючи легко зашифровувати, зберігати і зчитувати всю необхідну інформацію і вносити в неї зміни. Для клієнта карта теж зручніша, ніж паперова документація. Вона не мнеться і не треться, інформація на ній захищена від сторонніх, і носити компактну карту в сумочці або гаманці набагато зручніше, ніж пачку паперу. При цьому пакет страхових документів можна зберігати вдома в надійному місці, не боячись їх втратити.

Пластикова страхова карта - дуже зручний інструмент для надання клієнтам знижок, бонусів та інших преференцій. Як і при використанні дисконтних карт, бонуси та інша інформація на страховий карті легко піддаються аналізу і обліку. Особливо зручно використання пластикових карт для мережевих страхових компаній з великою кількістю клієнтів.

Використання пластикових страхових карт дуже благотворно позначається на іміджі компанії, виділяє її з ряду інших і допомагає перемогти в конкурентній боротьбі. Крім того, надрукована на карті символіка фірми, використання корпоративних кольорів, друк контактної інформації роблять карту ефективним інструментом маркетингу і реклами, який працює краще, ніж будь-які флаєри та буклети.

Пластикові страхові карти в обов'язковому порядку персоналізують. Персоналізація зазвичай здійснюється шляхом нанесення на карту особистих даних власника, а також унікального номера, який часто відповідає номеру страхового поліса. Додатковими засобами персоналізації можуть служити фотографія клієнта і штрих-код. Електронна інформація про клієнта може записуватися на магнітну смугу або в мікрочіп.

Нерідко, крім особистих даних власника карти і контактної інформації компанії, на страхову карту наносять коротку інструкцію на випадок виникнення форс-мажорних обставин. Це допомагає клієнтові не розгубитися при настанні страхового випадку і вчасно звернутися до відповідних служб.

Наша компанія пропонує повний цикл послуг з виготовлення страхових пластикових карт, починаючи від створення макета, закінчуючи доставкою за вказаною адресою.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.