Розрахунки пластиковими картками

Розрахунки пластиковими картками

Зручність карткової системи розрахунків для користувача полягає насамперед у тому, що йому не має необхідності мати при собі великі  грошові суми у разі відвідування  магазинів і підприємств сервісу.

Банківська пластикова картка - інструмент безготівкових розрахунків. Завдяки їй можна отримати кредит.

  Перші картки сучасного вигляду з'явилися в США, початок 50-х років. На той момент створилися загальнонаціональні Асоціації, що об'єднували тисячі банків-учасників. Сотні тисяч торгових установ розпочали приймати картки у разі розрахунків при купівлі товарів у роздрібній торгівлі.

Системи карткових розрахунків знайшла своє застосування у багатьох країнах світу, а самі розрахунки набули міжнародного характереру.

Випуск розрахункових пластикових карток дає можливість інтегруватися у світову систему банківських послуг, підняти діловий імідж банку, завоювати ринок і залучити клієнтів.

Участь у міжнародній картковій системі дає можливість оволодіти новітніми банківськими технологіями, використовувати гігантську інфраструктуру для здійснення розрахунків у глобальних масштабах.

Зручність карткової системи розрахунків безперечна. Йдучи в магазин або вирушаючи у відпустку, немає необхідності брати з собою купу грошей, оскільки вся інформація про кошти на рахунку користувача занесена на магнітну смугу.

 У разі втрати або крадіжки карти, скористатися нею комусь іншому буде не можливо. 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.