Рекламні пластикові картки

Рекламні пластикові картки

Пластикова рекламна карта - це невеликого розміру картка компанії, що дозволяє покупцеві дізнатися про бренд та, за бажанням замовника, користуватися додатковими привілеями. Так, наприклад, дисконтна карта може бути іменною, де на звороті картки прописуються ініціали власника. Карта лояльності може містити цифровий код, який присвоюється власнику при видачі карти, а також карта може бути абсолютно не прив'язаної до власника і надавати бонуси будь-якому її пред'явнику.

Як інструмент маркетингу в справі просування компанії і її послуг, а також збільшення лояльності покупців, рекламна пластикова карта може відігравати вирішальну роль. Розуміючи значимість цього маркетингового інструменту, друкарня VPM-Поліграф робить друк пластикових карт на найсучаснішому обладнанні. В якості сировини використовуються матеріали тільки від перевірених постачальників. Відділ дизайну ретельно готує макети для виготовлення пластикових карт.

На етапі підготовки до макета пластикової карти уточнюється, чи буде карта іменною, чи будуть наноситися коди ініціалізації карти. За бажанням клієнта, друкарня може зробити на рекламній карті ембосування, нанести скретч-смугу або магнітну стрічку.

Як виглядає рекламна пластикова картка

На лицьовій стороні при друку рекламних карт, як правило, наноситься основна інформація про компанію, її логотип або фірмовий знак. Також на цій частині карти розташовується реклама. Тут же розташовується цифровий код карти.

На звороті карти найчастіше розташовують контактну інформацію та додаткову інформацію про компанію або її товар, про умови акції, якщо вона приурочена до якої-небудь конкретної події або акції. Тут же розташовується магнітна смуга або штрих-код.

Природно, дизайн карти цілком залежить від агентства, яке буде розробляти маркетингову компанію. Наша друкарня зробить друк пластикових карт з будь-якого, навіть найскладнішого, дизайну. Крім іншого, замовник може замовити додаткову післядрукарську обробку карти. Так, пластикова карта може бути з тисненням логотипу, для надання йому більш презентабельного вигляду, на карті можуть бути заокруглені кути і так далі.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з виробництва і друку пластикових карт і маємо в своєму розпорядженні велике портфоліо, на підставі якого наш клієнт може зробити свій вибір, яку саме пластикову карту надрукувати йому.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.