ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Напередодні свят у більшості магазинів значно зростає кількість продажів. Це означає, що народ масово кидається в торгові точки скуповувати подарунки. Для багатьох (а особливо - для чоловіків) вибір подарунка представляє чималі складнощі. Дійсно, дуже непросто вибрати відповідний колір, розмір, запах або фасон. У підсумку після довгого і болісного вибору купується щось, що опиняється згодом абсолютно невідповідним. Як результат, замість радості і подяки - засмучення, розчарування, даремно витрачені гроші і подарунки лежать без діла.

Можна, звичайно, подарувати людині певну суму і запропонувати вибрати подарунок самостійно. Але в цьому випадку не залишиться місця ні для сюрпризу, ні для романтики. А в деяких випадках (якщо, наприклад, подарунок призначається шефу), гроші в конверті можуть бути розцінені як хабар.

Але існує спосіб безпомилково подарувати будь-якій людині (будь то кохана дівчина, подруга, чоловік або начальник) дійсно хороший і бажаний подарунок. Причому, саме на ту суму, яка планується на придбання подарунка. І цей спосіб – пластикова карта подарунковий сертифікат.

Переваги подарункових сертифікатів

Переоцінити переваги такого подарунка неможливо.

  • По-перше, в цьому випадку зберігаються елементи сюрпризу, адже дарувальник сам визначає місце, де купує сертифікат.
  • По-друге, для дарувальника в рази полегшується завдання вибору, адже йому потрібно лише в загальних рисах з'ясувати смаки і переваги одержувача. Так, коханій жінці можна подарувати сертифікат в відділ дорогої нижньої білизни, а чоловікові - в магазин автоаксесуарів або товарів для риболовлі. Крім того, існують універсальні варіанти, наприклад - відділ елітної парфумерії, де можуть вибрати собі подарунок і жінки, і чоловіки.
  • По-третє, одержувач зможе підібрати собі саме те, що сам захоче. І навіть якщо сертифікат не покриє вартість всієї покупки, одержувач зможе доплатити необхідну суму і придбати щось, що без подарункової карти вийшло б за рамки його можливостей.
  • По-четверте, пластикова карта-сертифікат зазвичай має гарне і стильне оформлення. Часто її упаковують в спеціальний конверт-листівку. Такий подарунок виглядає вишукано і красиво.

Замовляючи виготовлення подарункових карт, слід особливу увагу приділити їх дизайну. Він повинен відповідати загальній іміджевій концепції торгової точки, і при цьому створювати відчуття свята і сюрпризу. А ось довговічності від подарункових сертифікатів не потрібно: як правило, такі карти використовуються одноразово, тому витрачатися на особливо міцні матеріали сенсу немає.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.