Подарункова пластикова картка

Найкращим подарунком другу може бути подарункова пластикова картка

 

Автоматизація сфери послуг та торгівлі передбачає використання подарункових пластикових карток.  Досить часто на практиці її називають сертифікатом. На сьогоднішній день це є нововведення для вітчизняного ринку.

Підприємцям та численним організаціям слід звернути увагу на переваги подарункової пластикової картки. Її наявність та використання досить вигідне. Справа в тому, що така пластикова картка виступає подарунковим сертифікатом, що наперед забезпечує оплату послуг підприємства.

По-друге, подарункова карта, або як ще прийнято казати сертифікат, досить часто виступає дієвим способом залучення численних клієнтів. В  першу чергу мова йде про нових, так і тих, хто вже неодноразово обслуговувався у певному салоні або спортивному клубі.

 По-третє, у підприємця завжди є постійні клієнти. Саме вони презентують  такі подарункові пластикові картки своїм друзям. Це стосується тієї категорії людей, яка ще досі не знайома з послугами, що їх надає підприємець. Повірте, будь-яка людина неодмінно скористається подарунковою карткою, а це посприяє майже на всі 99 відсотків знайти "нового" постійного клієнта.

Варто звернути увагу на те, що подарункові сертифікати бувають як одноразового, так і багаторазового використання. Їх використання  передбачає обмін номіналу на послуги або товар, і не на один візит, а поступово, упродовж запланованого часу.

Подарункова картка має презентабельний вигляд. Обов’язковим є наявність магнітної смуги та штрихкоду. Її цінова пропозиція зазвичай досить оптимальна. 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.