ПЛАСТИКОВІ ВІЗИТКИ - КОЛЬОРОВІ І ПРОЗОРІ ЕКЗЕМПЛЯРИ

Пластикові візитки - кольорові і прозорі екземпляри

Друкарня VPM-Поліграф виготовить для вас візитки з найсучасніших і затребуваних на ринку матеріалів, які можна зустріти в Україні:

1. Паперові візитки - дешеві, але вкрай недовговічні і затираються ще до того, як встигнуть перейти до потенційного клієнта. Такі підійдуть для промоакцій, де інформація буде актуальна обмежений час.

2. Крейдований картон підійде фахівцю, що працює в кабінеті, де він може прикріпити або вкласти візитку в пакет документів, переданих клієнтові.

3. Пластикові візитки відносяться до самого витратного типу. Їх вибирають для топових фахівців компанії, коли важливо підкреслити його високий статус або значимість бренду.

Таким чином, виготовлення пластикових візиток має очевидні переваги: ​​паперова візитка або продукція, надрукована на крейдованому картоні, менш довговічні на відміну від пластику. Така візитка буде довго зберігатися без погіршення зовнішніх якостей як у власника, так і у людини, якій її передадуть при обміні контактами. Найчастіше візитка буде зберігатися в портмоне, щоденнику, органайзері на робочому столі або в ящику, і завдання картки - витримати всі випробування, залишившись привабливою і зберегти всю зазначену на ній інформацію.

Друк візиток на пластику - розкіш чи інвестиція?

Візитки на пластику коштують дорожче звичайних, але це розкіш лише в тому випадку, якщо їх виробництво вам ніяк не окупиться, а робите ви їх просто для власного задоволення. Якщо ж візитка працює на імідж вашої компанії і вас особисто, то це вже інвестиція. Для тих, хто хоче бути в тренді, ми готові зробити сучасні і дуже стильні візитки на прозорому пластику. Вони лаконічні по виконанню, але при цьому завжди будуть в центрі уваги на тлі стандартних карток.

Ми розуміємо, що візитка - це не просто картон або пластик з контактною інформацією, а частина професійного іміджу. Від якості візитної картки залежить, чи захочуть з вами спілкуватися і чи скористаються в результаті вашими послугами. При цьому продуманий дизайн забезпечить правильне сприйняття інформації, а матеріал візитки зробить її привабливою для зберігання.

Для отримання докладної інформації на замовлення прозорих візиток, зв'яжіться з нашим фахівцем, і ми докладно розповімо про умови оформлення замовлення і вимоги до макету.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.