Пластикові карти

Пластикові картки

Форма і розміри пластикових карт визначені нормами банківського сектора, який ввів на ринок наступний стандарт: 85,72 x 54,03 x 0,76 мм Проте, буває дуже багато випадків, коли єдиним обмеженням для форми картки або брелока є виключно фантазія. Завдяки новітнім штампувальним машинам виробниче підприємство VPM ПОЛІГРАФ у змозі запропонувати своїм Клієнтам продукти різної форми.

 Незалежно від форми, якість карт завжди залишається на найвищому рівні. Виробниче підприємство VPM ПОЛІГРАФ  завжди готове  впровадити і традиційні і зовсім нестандартні рішення.

Весь процес виготовлення та персоналізації проходить під одним дахом і під наглядом фахівців. Все розпочинається з графічного дизайну, де доставлений Клієнтом проект пристосовується до специфіки машин, проходячи по нашій власній виробничій лінії, на якій здійснюється друк, з'єднання пластикових листів з нанесеною печаткою та шарами ламінату, а також їх точна термозварка і вирубка, і закінчуючи персоналізацією і упаковкою кінцевого продукту.

Ми друкуємо карти, на яких всі відтінки і край форм передані набагато точніше, ніж у традиційних технологіях. У роботі використовуємо спеціальні фарби, придатні для нанесення друку на пластиках. Завдяки збільшенню стійкості кольорів методом УФ, друк захищений від розмазування відразу ж після виходу з машини.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.