Пластикові картки

Пластикова картка як механізм розрахунку

У процесі розвитку пластикових карток є їх численні різновиди. Усі вони відрізняються між собою за призначенням, технічними та функціональними характеристиками.

Якщо глянути на пластикову картку з погляду механізму розрахунку, тут варто звернути увагу на те, що  виділяються багатобічні та двосторонні системи.

Виникнення двосторонніх  карток обумовлено двосторонніми угода між учасниками розрахунків. Їх власники використовують в цілях покупки численних товарів у замкнутих мережах. Тобто, існує контрольований  емітент карток. Це – бензоколонки, універмаги і т.д.

Також, на практиці існують багатобічні системи використання пластикових карток. Їх очолюють національні асоціації банківських карток, а також компанії, що займаються випуском картки розваг або туризму. Виготовлення такого різновиду пластикових карток пропонує VPM ПОЛІГРАФ, оскільки спектр послуг нашої компанії у заданій сфері досить великий.

Перевага використання таких карток заключається в тому, що їх власники мають можливість купувати товари в кредит у різних торговців та численних організацій сервісу. В такому випадку картка виступає платіжним засобом.

На основі картки такої системи є можливість одержати касові аванси, а також скористатися автоматами у цілях для зняття готівки з банківського рахунка.

Таким чином, для розвитку ринкової економіки використання пластикової картки стає звичною практикою, а наша компанія VPM ПОЛІГРАФ допомагає пластиковим карткам зайняти свою нішу на торговельних та банківських нішах.

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.