ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ І КОЛЕКЦІОНУВАННЯ

Пластикові картки і колекціонування

Які тільки речі не стають предметами колекціонування! Сигаретні пачки і сірникові коробки, фантики від шоколадок і порцелянові фігурки, не кажучи вже про традиційні марки і монети.

Увага колекціонерів направлено, як правило, на унікальні, рідкісні предмети, що мають певну художню цінність.

Унікальні пластикові картки для колекціонування

Пластикові карти, маючи стандартизовану форму і розміри, і відрізняючись оригінальним оформленням, з урахуванням обмеженості накладу кожної серії є для колекціонування просто ідеальним об'єктом. Тому зовсім не дивно, що як тільки почалося виробництво пластикових карт, їх почали збирати тисячі колекціонерів. Причому, в середовищі колекціонерів карт існує своя вузька спеціалізація. Хтось колекціонує телефонні картки, хтось - банківські або дисконтні. Існують навіть колекціонери, які збирають карти з виламаною sim-картою мобільного оператора.

Відомий факт: чим важче дістати ту чи іншу річ, тим вона цінніша і бажаніша. Це в повній мірі стосується колекціонування телефонних карт. З кожним роком їх виробництво скорочується: таксофони вже майже повністю витіснив мобільний зв'язок. Тому телефонні картки є рідкістю вже сьогодні, а через кілька років їх можна буде віднести до числа раритетів.

Деякі екземпляри телефонних карт продають сьогодні за 20 - 30 $. Тому не поспішайте викидати таксофонну картку, що завалялася в гаманці: місця вона займає небагато, а через кілька років зможе піднести Вам подарунок у вигляді круглої суми.

Все яскравіше і оригінальніше стають різні банківські карти. На відміну від телефонних, виробництво пластикових банківських карт весь час зростає. В даному випадку колекціонерами цінується незвичайний дизайн пластикових карт.

Між колекціонерами прийнято обмінюватися екземплярами колекцій. У випадку з пластиковими картами при обміні слід бути особливо обережним: існують способи зняття коштів навіть з прострочених карт.

До речі, в Європі та Америці старі банківські картки прийнято утилізувати, що додає особливу цінність екземплярів, що випадково збереглися.

Колекціонуванню пластикових карт присвячено безліч інтернет-сайтів.

Якщо Ви хочете створити для своєї організації карти, які в майбутньому стануть об'єктами колекціонування - звертайтеся до нас!

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.