ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ ДЛЯ VIP КЛІЄНТІВ

ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ ДЛЯ VIP КЛІЄНТІВ

Існує певна категорія людей, які ні за що не задовольняться якої б то не було серійною річчю, будь то костюм, телефон або автомобіль. Ринок товарів класу «еліт» постійно розширюється.

Крім ексклюзивного одягу, взуття та аксесуарів, яким сьогодні важко когось здивувати, деякі компанії практикують виготовлення пластикових карт категорії luxury. Власнику подібної карти зовсім немає необхідності озвучувати суми, щоб вражати оточуючих: досить просто вийняти таку карту з гаманця.

Так, деякі компанії прикрашають свої карти кристалами Swarovski. Камінці інкрустовані в карту таким чином, щоб створювати певні ефекти. А за індивідуальним замовленням кристали Swarovski можуть бути замінені на більш дорогі напівкоштовні і дорогоцінні камені.

Найдорожчі пластикові картки світу

Але далі за всіх в питанні створення ексклюзивної карти для найдорожчих клієнтів пішов один з найбільших банків Арабських Еміратів. Для найбагатших шейхів цей банк випустив лімітовану серію карт, інкрустованих справжніми діамантами.

Щоб отримати цю карту, що носить назву "First Royale MasterCard", одного багатства, нехай навіть надзвичайного, буде недостатньо. Отримати її можуть лише обрані представники еліти і тільки за рекомендацією. Глянцево-чорна карта в обрамленні з золота і діамантів дає право на необмежений кредит, цілодобову можливість користуватися VIP послугами сотень компаній, розташованих по всьому світу, і ряд інших бонусів, про які банк замовчує.

А багаті росіяни, яким не світить затесатися в суспільство арабських шейхів, зможуть знайти розраду у виробах компанії «Розан» - одного з найбільших виробників пластикових карт в Східній Європі. Компанія має власний погляд на банківську карту: навіть якщо на ній немає ні гроша, вона повинна бути цінна сама по собі. В якості основного матеріалу для виробництва карти фахівці компанії пропонують платину, золото, цінні породи дерева, натуральний перламутр, емаль і все ті ж дорогоцінні камені. Подібні карти поки тільки в планах. Кожна з них повинна стати справжнім витвором мистецтва, адже виготовляти її будуть вручну. З огляду на властивості витратних матеріалів, важити така карта буде майже в 10 разів більше, ніж звичайна пластикова. Звичайно ж, вартість виготовлення цієї диво-карти буде немаленька: за попередніми оцінками, вона може доходити до 50 тисяч доларів. Таку карту в разі закінчення ліміту можна, наприклад, заложити в ломбарді!

Але не поспішайте заздрити майбутнім власникам подібного ексклюзиву: використовувані в карті дорогоцінні метали можуть викликати при використанні карти найрізноманітніші труднощі аж до короткого замикання в банкоматі.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.