Пластикові календарі

Пластикові календарі

Індивідуальні друковані пластикові календарі - чудовий спосіб допомогти клієнтам залишатися організованим, зберігаючи при цьому ваше рекламне повідомлення та контактну інформацію. VPM-Поліграф пропонує спеціальні пластикові рекламні календарі у стандартних розмірах 70х100 мм. Наявні в широкому діапазоні кольорів та стилів, наші спеціальні друковані рекламні календарі - це чудові подарунки для постійних клієнтів, а також економічні інструменти для реклами.

Замовляючи друк пластикових календарів безпосередньо в нашій друкарні, клієнти користуються перевагами внутрішнього дизайнерського обслуговування, масової купівельної потужності та найсучаснішої високошвидкісної друкарської техніки. Завдяки прямим заощадженням друкарні та спеціальними можливостями друку, VPM-Поліграф може створити ідеальний рекламний календар із пластику для задоволення ваших потреб та бюджету. Доступні варіанти та додаткові послуги включають в себе:

  • Матова чи глянцева ламінація календарів;
  • Двосторонній цифровий друк;
  • Тиснення металевою фольгою;
  • Ембосування.

Рекламні календарі для ділової реклами

Рекламні календарі - це доступний, простий та ефективний спосіб встановити розпізнавання бренда серед клієнтів та партнерів. На базовому рівні подумайте, якщо одна людина бачить ваш логотип, а потім згадує ваше ім'я – це реклама, що працює. Коли ви помножуєте це на кількість людей, які можуть бачити ваші промо-календарі протягом року, вартість реклами вашого бізнесу зменшується в рази.

Якісний дизайн цих персоналізованих пластикових бізнес-календарів гарантує, що ваше ім'я та логотип залишатимуться видимими протягом тривалого часу. Пропонуйте свої рекламні календарі в магазині, надішліть їх поштою людям у вашому районі або передайте їх на наступній бізнес-конференції. Люди, ймовірно, показуватимуть їх у себе вдома та офісі, і це робить рекламні пластикові календарі популярним предметом для підприємств.

Наша великий досвід, прямі поставки матеріалів, кваліфікований дизайнерський персонал, найсучасніше обладнання створюють візуально привабливі, економічно ефективні рекламні пластикові календарі, що зберігають назву та контактну інформацію вашої компанії перед клієнтами 365 днів на рік.

Щоб обговорити ваш проект, замовити друк пластикових календарів, зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання додаткової інформації.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.