ПЛАСТИКОВІ ДИСКОНТНІ КАРТКИ: ПЕРЕВАГИ

ПЛАСТИКОВІ ДИСКОНТНІ КАРТКИ: ПЕРЕВАГИ

Увійшовши непомітно в нашу повсякденність, вони швидко і міцно завоювали позиції в наших гаманцях і кишенях. Їх яскраві кольори і золоте тиснення радують око. Для компанії - мінімум витрат на виготовлення і максимум користі від використання. Для клієнтів - задоволення і радість від підрахунку заощаджених коштів. Володіння пластикової дисконтною карткою дарує покупцям відчуття приналежності до числа обраних, наділених особливим становищем і особливими перевагами.

Сьогодні практично кожна торговельна мережа використовує карткові системи знижок.

Дисконтні картки є однією з найбільш вдалих маркетингових ідей. Перша подоба сучасних карт з'явилося близько сотні років тому. Вимушені виживати в умовах жорсткої конкуренції, власники невеликих магазинчиків в Америці винайшли нестандартний хід: щоб утримати постійних покупців, магазини видавали їм спеціальні жетони, які давали право купувати товари з хорошою знижкою. В результаті виходило значно дешевше, ніж у конкурентів.

Дисконтна система вигідна як покупцеві, так і продавцеві. Покупцеві пластикові дисконтні картки допомагають економити власні фінанси, продавцеві - залучити нових клієнтів і зробити їх постійними, збільшуючи обсяги продажів, а відповідно і прибуток.

У дисконтних карт є ще одна перевага, про яку здогадуються не всі: з їх допомогою можна здійснювати постійний моніторинг затребуваності тієї чи іншої продукції.

Безсумнівним достоїнством дисконтних карт є незаперечний рекламний ефект. Отримуючи дисконтну карту, клієнт піддається ненав'язливому рекламуванню продукції, що продається саме цією компанією, що істотно впливає на зростання продажів. І це цілком логічно: маючи в гаманці дисконтну карту певного закладу, покупець не стане замислюватися, де йому придбати товар.

Пластикові дисконтні карти дозволяють проводити різні акції та лотереї, що покращує імідж компанії і підігріває інтерес до неї.

Та й сама площа карти є хоч і маленьким, але простором, яке можна використовувати в рекламних цілях.

Карти можуть діяти як в одному закладі, так і в межах великої торговельної мережі і навіть за кордоном, що дуже популярно у любителів багато подорожувати.

Дисконтні картки поширюються різними способами, наприклад, продаються за невелику суму (клієнти будуть більш цінувати те, що дісталося за гроші) або видаються в нагороду за покупку на певну суму.

Якщо ви хочете замовити виготовлення пластикових дисконтних карт для вашої організації, ми завжди будемо раді виконати замовлення на найвищому рівні.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.