ПАЛИВНІ ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

ПАЛИВНІ ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

Заправні пластикові карти, які називають ще паливними, є зручним способом передоплати вартості пального на автозаправних станціях. У порівнянні зі звичайним способом оплати заправки автомобіля, використання карт має цілий ряд переваг.

По-перше, з її допомогою можна убезпечити себе від підвищення цін та паливо. Замовник оплачує вартість певної кількості літрів пального і може використовувати передплачений обсяг в будь-який час і на будь-якій автозаправній станції обраної мережі, навіть якщо паливо істотно подорожчало. Це дозволяє завжди мати якийсь віртуальний запас пального, без необхідності в організації його зберігання.

По-друге, таким способом адміністрація завжди зможе тримати на контролі витрати палива своїх працівників і запобігати спробам зловживань. У будь-який момент можна отримати дані по тій чи іншій карті, і для цього не потрібно відвідувати автозаправну станцію або зв'язуватися з її керівництвом. Крім усього іншого, це дозволяє заощадити час менеджерів на оформленні документації.

По-третє, заправні карти можна поповнювати будь-яким зручним способом, в будь-який зручний час. Це позбавляє роботодавця від необхідності видавати співробітникам готівку «на бензин».

По-четверте, уклавши договір на обслуговування з будь-якої паливною компанією, можна розраховувати на знижки, пільги та інші преференції.

Паливні пластикові картки - це зручний інструмент як для організацій, які володіють великими автопарками, так і для компаній, що мають один або кілька автомобілів. Не менш вигідна і зручна оплата палива за допомогою заправної карти і для приватних автовласників.

Для автозаправних станцій паливні карти дозволять збільшити клієнтську базу, особливо - за рахунок вигідних корпоративних клієнтів. Крім того, сама по собі пластикова карта з нанесеною символікою компанії і її контактними даними може стати ефективним рекламним інструментом.

Вимоги до паливних пластикових карт

Оскільки паливні карти призначені для тривалого багаторазового використання, до їх якості пред'являються підвищені вимоги. Такі карти друкуються на міцному пластиці, а зображення на них захищається ламінацією.

Заправна карта є платіжним інструментом, що вимагає надійного захисту від несанкціонованого використання. Такий захист забезпечується за допомогою унікального PIN-коду, можливості блокування при втраті або спробах несанкціонованого доступу, а також налаштуваннями індивідуальних правил, що дозволяють виявляти підозрілі операції.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.