Основне завдання виробничого підприємства “VPM Поліграф”

Виробниче підприємство VPM Поліграф” виробляє якісну продукцію, що  сприяє успіху клієнтів.

 

Основне завдання виробничого підприємства “VPM Поліграф”: виробляти якісну продукцію, яка сприяє успіху клієнтів.

Принцип роботи нашого підприємства “VPM Поліграф” – виготовлення високої якості сировини на основі сучасних технологій. У кінцевому результаті ми отримуємо високоякісну продукцію.

Найбільшим попитом користуються ламіновані пластикові картки. Вони досить популярні та актуальні у сучасному суспільстві, оскільки виконують різноманітні функції.

“VPM Поліграф” використовує сучасні технології виготовляючи ламіновані картки (пластик PVC) та їх персоналізацію. У процесі виготовлення і друку пластикових карт використовуються високоякісні матеріали всесвітньо відомих сертифікованих виробників.

Наше сучасне виробниче підприємство оснащене сучасним промисловим обладнанням, яке забезпечує повний цикл виготовлення, персоналізації та індивідуальної упаковки пластикових карток.

“VPM Поліграф” спеціалізується на виробництві великих і середніх тиражів пластикових карт. На виробництві забезпечується вхідний та вихідний контроль якості. Введено ембосування, а також впроваджено в експлуатацію унікальне обладнання для тестування карт із магнітною смугою і карток з чіп-модулі. Використання в роботі цього обладнання дозволяє нашій компанії гарантувати високу якість продукції.

Наші фахівці завжди готові Вам допомогти при замовленні пластикових карток. Ми врахуємо вимоги клієнта щодо зовнішнього вигляду картки, віддаємо належне необхідним заходам безпеки у втіленні карткового проекту клієнта в життя.

На сьогоднішній день Ви маєте змогу можете замовити у нас повний спектр послуг з друку та персоналізації пластикових карт. Ми гарантуємо якість, безпеку та своєчасне виконання Вашого замовлення.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.