НОВЕ ЖИТТЯ СТАРИХ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

НОВЕ ЖИТТЯ СТАРИХ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

Навряд-чи сьогодні знайдеться в Україні багато людей, в чиїх гаманцях не лежала б пара-трійка пластикових карт. Але, як правило, їх у більшості з нас де дві-три, а кілька десятків.

Пластикові дисконтні картки, візитки, бейджи, різні клубні картки, старі телефонні і неактивні кредитні - все це багатство роками накопичується в гаманцях і визитницах, заважаючи часом знайти одну - потрібну. У такі моменти хочеться схопити їх все в оберемок і - в сміття.

Не поспішайте!

Пластик вкрай неохоче розкладається і дуже стійкий до природних впливів. Щоб запобігти забрудненню навколишнього середовища, а заодно заощадити і проявити власну креативність, пропонуємо кілька кумедних способів дати непотрібним пластикових картам друге життя.

Як використовувати пластикові картки не за призначенням

Тим, хто грає на гітарі, дуже повезло: непотрібна магнітна карта допоможе заощадити на медіаторах. Пластик, використовуваний у виготовленні карт, нічим не поступається тому, що використовується в медіаторі. Хочете, щоб фінанси співали вам романси (ну, або будь-які інші мелодії) - візьміть в руки ножиці, визначитеся з формою і вперед!

Виявляється, пластикова карта є відмінним інструментом для малювання. З її допомогою виходять широкі і рівні мазки, хоч маслом, хоч гуашшю. А тонкі прямі лінії можна робити куточком або ребром карти. Змінюючи тиск і кут нахилу, можна домогтися цікавих ефектів. В інтернеті є цілі сайти, присвячені техніці малювання пластиковими картами.

Якщо ви - любитель домашніх рослин, пластикова карта може послужити зручною лопаткою. А ще з неї можна зробити мініатюрний і легкий горщик, зробивши по кутах надрізи, зігнувши і проклеївши скотчем. У такій горщик можна посадити, наприклад, горошину і дочекатися сходів, або найменшу дитинку кактуса. Море радості Вашої дитини гарантовано, а якщо маленьку рослинку прикріпити на дверцятах холодильника, то вона стане оригінальною прикрасою.

Озброївшись ножицями і фантазією, умільці вирізають з пластикових карток найрізноманітніші фігурки: казкових рибок, райських пташок, драконів та інших представників флори і фауни, поєднуючи їх згодом у найнеймовірніших колажі. З таких фігурок можна також зробити різні підвіски, які вже точно будуть ексклюзивними і неповторними і прикрасять яскравими радісними цятками будь-який інтер'єр.

Ну а якщо Ваші амбіції сягають далі таких дрібниць, як пташки і рибки, і якщо пластикових карт у вас накопичилося достатня кількість, ви можете взяти приклад американця Брайана Брега і побудувати з них готель.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.