НЕЗВИЧАЙНИЙ ДИЗАЙН ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

НЕЗВИЧАЙНИЙ ДИЗАЙН ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

Пластикові картки є не тільки зручним платіжним і ідентифікаційним засобом, а й надають відмінну можливість привернути увагу до їх власника, особливо якщо розробники підійшли до справи з фантазією. Оригінальний дизайн допоможе виділити Вашу карту (а відповідно, і ваш заклад) з десятка інших, які перебувають в гаманці клієнта. Сьогодні ми розповімо про найбільш незвичайні дизайнерські рішення, використані при виготовленні пластикових карток.

Одним з таких рішень є прозора картка, яка зливається з поверхнею столу і практично непомітна.

Привертають увагу клієнтів картки з незвичайними принтами, наприклад, у вигляді зошитового листа в клітинку з промальованим полями або що імітують шкільну лінійку. Відмінною бізнес-ідеєю є друк на картах портретів відомих особистостей: улюблених співаків або кіноакторів, але ні в якому разі не політиків.

Деякі фірми, серед клієнтів яких є незрячі люди, замовляють виготовлення пластикових карток з опуклими написами, виконаними шрифтом Брайля.

Пластикові картки не обов'язково мають бути гладкими: фактура, що імітує шкіру, джинсову або льняну тканину з відповідним притому буде виділятися на тлі інших карток, що знаходяться в гаманці.

Вибір дизайну пластикових карт

При виборі дизайну пластикової карти слід проаналізувати можливу аудиторію. Якщо це членська картка молодіжного нічного клубу, відмінною фішкою стане флуоресцентна карта або карта-хамелеон, що змінює колір залежно від температури повітря. Для клієнтів респектабельних закладів доречним буде дизайн з використанням позолоти і інших ознак фешенебельності: така карта голосно заявить про VIP-статус свого володаря.

Дівчат і жінок порадує карта з дзеркальним ефектом: це не тільки оригінально, але і зручно.

Клубні карти можуть мати незвичайну форму. Деякі клуби випускають карти, що складаються з двох половинок, з унікальною лінією розрізу. Потрапити в заклад можна, лише поєднавши відповідні половинки. Популярними є міні-карти, виконані у вигляді брелків.

Невтомні розробники для залучення уваги клієнтів пускають в хід найрізноманітніші хитрощі. Іноді їм недостатньо впливу на зір або дотик клієнта. Так, на замовлення «БелСвіссБанк» були виготовлені пластикові картки, одна зі сторін яких фактурою імітувала напіврозвернуту плитку шоколаду, а щоб клієнту захотілося відкусити шматочок, картці додали шоколадний аромат.

Як бачимо, вибір дизайну самої звичайної пластикової карти може стати серйозною зброєю в конкурентній боротьбі за увагу клієнта. Його розробка - відповідальна і непроста справа, яка під силу справжнім професіоналам нашою друкарні.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.