Клубні картки

КЛУБНІ КАРТИ як невід’ємна частина клубної атрибутики 

 

Клубні карти є невід'ємною частиною клубної атрибутики. Це відмітний знак того закладу, який, з одного боку, бажає підкреслити власний престиж, а з іншого має намір мати максимально повну інформацію про своїх клієнтів.

Клубні картки відкривають своїм власникам доступ в елітну групу постійних клієнтів. Таким карткам належить маса додаткових переваг: бонусі, знижки, подарунки.

Клубна картка містить прізвище, ім'я та фотографію клієнта. Спеціальна система ідентифікації дозволяє відстежувати за клубними картками частоту відвідувань, види використовуваних послуг або куплених товарів, тим самим формуючи історію і статус клієнта.

Дуже рідко клубна карта буває без персональних даних. Мета такої карти обмежується причетністю до якоїсь спільноти. Досить часто така пластикова картка використовується як пропуск в елітний клуб. Клубні пластикові картки можуть бути дисконтними, бонусними або накопичувальними.


Іноді клубна карта використовується і як платіжний інструмент. Поклавши гроші на карту, клієнт може розраховуватись нею лише всередині "клубу".

Найчастіше виготовлення клубних карт замовляють ресторанні мережі та фітнес клуби, приватні медичні установи і, власне, класичні "клуби за інтересами".

Справжня, "правильна", клубна карта повинна гріти душу клієнта, надавати йому відчуття значущості, обраності. Прийнято вважати, що чим вище статус закладу, тим солідніше виглядає його клубна карта.

Що стосується виготовлення клубних карт, їх зазвичай замовляють заклади, які мають певний рівень статусу – салони краси, фітнес-клуби, клуби, ресторани, бари. Справа в тому, що клубна карта зобов'язана мати досить гідний зовнішній вигляд.

Необхідні умови якісного друку клубної картки - стиль оформлення, відповідність бренду і рівню закладу .

В чому перевага наявності клубної карти?

Випуск таких карт передбачає підвищення рівня обслуговування закладом своїх клієнтів. Однак, у разі, якщо грамотно підключена клубна картка до внутрішньої системи, вона здатна виконувати цілий ряд досить корисних функцій задля самої компанії. наприклад:

•        число постійних клієнтів може збільшитися;

•        ведеться внутрішня статистика за кількістю користувачів, простежується ступінь їх активності;

•        відстежується динаміка змін популярності тих чи інших послуг або  продуктів;

•        регулярно оновлюється папка даних про кожного клієнта, це стосується  переваг, графіка активності, потреб;

За рахунок клубних карт формується база даних. Вона дозволяє в будь-який час корегувати клієнтські переваги, тим самим формуючи і запускаючи досить цікаві рекламні пропозиції, в тому числі акції.

Виробниче підприємство VPM ПОЛІГРАФ  пропонує у будь-який зручний час оформити замовлення на друк клубних карт. Практикується індивідуальний підхід до кожного замовлення. Вигідні умови співпраці для всіх постійних клієнтів. Ми можемо допомогти створити унікальні клубні карти в кращих традиціях якості, пропонуємо елітний дизайн, в роботі використовуємо  сучасні технології.

 

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.