Етапи виготовлення пластикової картки

Етапи виготовлення пластикової картки

 

Виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” займається розробкою та виготовленням пластикових карток  будь-якого виду.

Перший крок у даній справі – розробка дизайну та оформлення пластикової картки. Ось тут замовник повинен звернути увагу на специфікації. Узгодивши цей момент,  замовлення надходить у виробництво.

На основі розробленого дизайну та оформленої специфікації, відбувається  друк на аркушах пластику. Мова йде про позиційне нанесення на видрукувані листи пластику голограм. Далі відбувається спікання віддрукованих листів в прес-ламінаторі та вирубка заготовок пластикових карток. Цей етап роботи відбувається на спеціальному обладнанні.

Наступний крок у виготовленні пластикової картки – її індивідуальна  персоналізація. Замовник, якщо бажає, у процесі оформлення специфікації, має можливість замовити персоналізовані пластикові карки. Ось на цьому етапі можливий друк фотографії, нанесення нумерації ембосування (ідентпечать), типпірування нумерації (золотим, срібним, чорним і іншими квітами), можливе
нанесення штрих-кодів у тому разі, якщо вони не були нанесені раніше у процесі друку на аркушах пластику). Тут також можливе нанесення голографічного оверлея, правда у тому випадку, якщо голографічний оверлей не  виконано раніше, на етапі час спікання листів пластику. Наступний важливий крок у процесі персоналізації картки - кодування магнітної стрічки HiCo, а також  кодування чіпів.

Що стосується останнього, завершального етапу виробництва пластикових карток, їх пакують у спеціальну прозору плівку, відвантажуючи на адресу Замовника.

Варто звернути увагу на те, що своїм потенційним Замовникам виробниче підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” гарантує досить цікаві та привабливі ціни на виготовлення пластикових карток.

Важливе наступне:  підприємство “VPM ПОЛІГРАФ” користується бездоганною репутацією та лідерством у галузі. 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.