Ембосування пластикових карток

Ембосування пластикових карток
 
Ембосування - нанесення символьно-цифрової інформації методом тиснення, з подальшим забарвленням (операція топірування) рельєфної інформації  золотим, срібним, чорним та іншими квітами.
 
Ембосовані пластикові картки виглядають набагато привабливіше і солідніше (особливо, якщо ембросований текст пофарбований золотом або сріблом). Це свого роду захист, тому що ембросовані карти складніше підробити.
 
Використання ембросованих карток дозволяє організувати простий облік знижок і контроль над персоналом без придбання дорогого устаткування і програмного забезпечення. За допомогою імпринтера продавець (касир) знімає відбиток карти на спеціальний багатошаровий самокопіюючий бланк (сліп). Керівник отримує можливість перевірити правомірність надання знижки і проаналізувати ефективність використання пластикових карток.
 
Нумерація / текстова персоналізація - нанесення на карту алфавітно-цифрових даних (дані про власника картки, номер картки, термін дії і т. д.) методом сублімаційного друку (термотрансферний).
 
"Металеві фарби" (золото, срібло) - забезпечують високий ступінь захисту від підробки, оскільки не піддаються копіюванню. Іридисцентні фарби здатні  змінити колір при зміні точки зору.
 
Ультрафіолетова фарба – невидима при денному світлі зображення, світиться визначеними кольорами при ультрафіолетовому освітленні і служать захистом від фальсифікації і копіювання.
 
Мікросхема (чіп) - носій інформації з великим обсягом пам'яті, що забезпечує високу ступінь захисту від фальсифікації.
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.