Друк пластикових карток на замовлення

Друк пластикових карток від 10 шт в мінімальний термін з доставкою по Україні недорого.

Друк пластикових карт: способи та їх особливості

Якщо витрусити з гаманця всі наявні там пластикові картки і уважно до них придивитися, то можна помітити, що вони відрізняються не тільки дизайном, але і якістю матеріалу і способом друку.

Способи друку пластикових карт

При першому розгляді можна розрізнити ламіновані і лаковані карти.

Лаковані карти друкують на офсетних машинах, покриваючи надалі зображення лаком. Карти друкують на заготовках різних кольорів і різного матеріалу (крім пластика, це може бути золото, срібло або мідь).

Друк ламінованих пластикових карт відбувається на спеціальному пластику з двостороннім нанесенням зображення, після чого карта покривається ламінатом - захисною плівкою - і піддається пресуванню при певному температурному режимі.

В обох випадках сучасні технології дозволяють зробити персоналізацію карт - нанесення номера, штрих-коду, логіна, пароля, прізвища та імені і т.д., а так само нанесення смуги для підпису, магнітної лінії і скретч-панелі.

І ті, і інші карти, виконані на якісному обладнанні, відмінно зарекомендували себе на ринку, проте, більшою популярністю все ж користуються саме ламіновані карти, які виробляє цифрова друкарня VPM-Поліграф.

Особливості пластикових карт

При друку лакованих пластикових карт використовуються офсетні машини. Офсетний друк дозволяє наносити на карту високоякісне зображення з роздільною здатністю до 3000 dpi, що дає можливість промальовувати найдрібніші деталі і мікрошрифт. Палітра кольорів офсетного друку відрізняється яскравістю і різноманітністю.

  • На лакованих картах рідко з'являються подряпини, на них не видно сліди пальців.
  • Ще одна їх перевага - швидкість і відносна дешевизна виробництва.
  • Лаковані карти є оптимальним варіантом для крупнотиражних проектів.

Ламіновані карти виробляються промисловим цифровим методом, який забезпечує високу якість зображення.

При виготовленні карт промисловим способом використовується кольоровий пластик і фарби ультрафіолетового затвердіння, що забезпечує високу адгезивну міцність такої карти. При цьому ламінат реагує з пластиком безпосередньо, що надає карті особливу надійність та додаткову товщину.

Температурний режим при обробці, високоякісні витратні матеріали, які використовує наша друкарня забезпечують захист поверхні карти від подряпин. Використання високошвидкісних машин для вирубки карт, які залишають ідеально рівні і гладкі краї, надає картками додаткову зносостійкість.

Основною перевагою цифрового друку пластикових карт, є можливість виготовляти невеликі тиражі – від 10 штук. Це важливо для малого бізнесу або для невеликих партій особливих карток, наприклад – акційних. Також цифровим друком можна друкувати і великі тиражі пластикових карток в мінімальний термін.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.