ДРУК ПЛАСТИКОВИХ КАРТ: СПОСОБИ ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ

ДРУК ПЛАСТИКОВИХ КАРТ: СПОСОБИ ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ

Якщо витрусити з гаманця всі наявні там пластикові картки і уважно до них придивитися, то можна помітити, що вони відрізняються не тільки дизайном, але і якістю матеріалу і способом друку.

Ламіновані та лаковані пластикові картки

При першому розгляді можна розрізнити ламіновані і лаковані карти.

Лаковані карти друкують на офсетних машинах, покриваючи надалі зображення лаком. Карти друкують на заготовках різних кольорів і різного матеріалу (крім пластика, це може бути золото, срібло або мідь).

Друк ламінованих пластикових карт відбувається цифровим методом на спеціальному пластику з двостороннім нанесенням зображення, після чого карта покривається ламінатом - захисною плівкою - і піддається пресуванню при певному температурному режимі.

В обох випадках сучасні технології дозволяють зробити персоналізацію карт - нанесення номера, штрих-коду, логіна, пароля, прізвища та імені і т.д., а так само нанесення смуги для підпису, магнітної лінії і скретч-панелі.

І ті, і інші карти, виконані на якісному обладнанні, відмінно зарекомендували себе на ринку, проте, більшою популярністю все ж користуються саме ламіновані карти.

При друку ламінованих пластикових карт використовуються цифрові друкарські машини. Цифровий друк дозволяє наносити на карту високоякісне зображення, що дає можливість промальовувати найдрібніші деталі і мікрошрифт. Палітра кольорів цифрового друку відрізняється яскравістю і різноманітністю.

Захисне покриття сучасних лакованих пластикових карт має високу адгезивну міцність. Лаки і фарби, використовувані у пресі карт, мають суперстійкі характеристиками і створюють на поверхності карточки високоміцний шар, що забезпечує довготривалий захист від механічних пошкоджень. На лакованих картах рідко з'являються подряпини, на них не видно сліди пальців.

Лаковані карти є оптимальним варіантом для крупнотиражних проектів.

Ламіновані карти виробляються промисловим способом, який забезпечує все те ж високу якість зображення.

При виготовленні карт промисловим способом використовується сирий пластик і фарби ультрафіолетового затвердіння, що забезпечує високу адгезивну міцність такої карти. При цьому ламінат реагує з пластиком безпосередньо, що надає карті особливу надійність.

Температурний режим при обробці, високоякісні видаткові матеріали забезпечують захист поверхні карти від подряпин, а використання високошвидкісних машин для розрізання карт, які залишають ідеально рівні і гладкі їх краї, надає картками додаткову зносостійкість.

Ми пропонуємо цифровий друк пластикових карт високої якості, швидкий друк та виготовлення карток від 10 штук.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.