ДРУК МАГНІТНИХ КАРТ

ДРУК МАГНІТНИХ КАРТ

Основна функція магнітних карт - надати електронним системам інформацію для зчитування. Відповідно - друковані магнітні картки повинні володіти відповідними показниками по зносостійкості і виключати будь-яку можливість пошкодження головки карт-рідера. Саме тому при виконанні друку магнітних карт проводиться нанесення промисловим способом магнітної смуги на заготовку з пластика. Існують також і так звані «псевдопластикові» карти, в яких пластикову основу замінюють паперовою або картонною.

Перед тим, як виконати друк магнітних карт, на них з обох сторін наноситься необхідна графічна і текстова інформація. Після цього проводиться кодування нанесеної магнітної смуги (відповідно до вимог, висунутими замовником). Останній етап - ембосування (це процес видавлювання механічно на карті терміну дії та номера).

Технології, за допомогою яких виконується друк магнітних карт

Так як матеріал для виробництва карт не зовсім звичайний (в порівнянні зі стандартними носіями) - це полівінілхлорид, то і друк може здійснюватися цілим рядом різних способів.

Друк офсетного типу

При використанні цієї технології фарба передається з підготовленою форми на носій. Бажано використовувати для виключно великих тиражів, так як в іншому випадку створювати нову форму просто невигідно.

Технологія струменевого друку

Забезпечує достатньо високий рівень якості при збереженні невисокої вартості продукції на виході. Використовуються чорнило високої якості, а зображення створюють шляхом нанесення точок.

Цифровий друк магнітних карт

При використанні цього методу можна домогтися максимально якісного, насиченого і яскравого зображення. Для невеликих тиражів саме цифровий друк є найкращим варіантом. Йому властиві економне витрачання друкованих матеріалів, висока продуктивність і найвища якість продукції на виході.

Кодування і персоналізація

У магнітній смузі на карті міститься закодована інформація. Зазвичай для її кодування просто використовують дані, що надаються замовником. Однак, іноді бувають випадки, коли замовники воліють самостійно вносити дані в магнітну смугу, а компанія-виконавець лише друкує зображення на них. Іноді карти вимагають нанесення додаткових полів та інформації. Сюди варто віднести панель для підпису, скретч панель (дисконти), текстову (або алфавітно-цифрову) персоналізацію і т.д. Використання штрих-коду зазвичай не потрібно, так як вичерпну інформацію містить магнітна смуга.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф виготовляє пластикові картки за допомогою цифрового друку. Таким чином ми можемо забезпечити найвищу якість за вигідною ціною.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.