Друк дисконтних карток

Друк дисконтних карток

Без дисконтних карт сьогодні неможливо уявити раціональне ведення бізнесу. Інтенсивне використання сучасних методів ведення бізнесу, в тому числі і дисконтних карт, дозволить залучити нових покупців, дасть можливість заохотити постійних покупців завдяки наданню знижок, пільг при черговій покупці послуг або продуктів.

Власник дисконтної карти від мережі магазинів і ресторанів, спортивних клубів і спа-салонів, клінік і аптек, автосалонів, автомайстерень і АЗС має певні гарантії на отримання пільг. Тому володіючи такою картою, він знову повертається за покупкою товару або послуги. Відмінний важіль для залучення постійного контингенту покупців.

Як відбувається друк дисконтних карток

Друк дисконтних карт можливий на пластиковому, картонному, паперовому носії, який забезпечений штрих-кодом, чіпом або магнітною смугою. Дисконтні картки надають різні типи знижок, як-то: процентні від суми оплати, преференції на першочергове придбання, різні бонуси залежно від набраної кількості балів.

Реалізація друку дисконтних карт здійснюється відповідно до Міжнародних стандартів, карта має наступні розміри: 85,6х54 мм при товщині 0,76 мм. Однак товщина може мати і менші розміри. Матеріал, з якого виробляються магнітні картки, це високоякісний зносостійкий пластик (ПВХ). Колірна гамма різноманітна: карта може бути золотою, срібною, перламутровою, прозорою і, звичайно, білою.

Особливі дисконтні картки

Інноваційною є прозора пластикова карта, особливим інтересом користується і карта з голограмою. Цей продукт захищений від підробок і фальсифікацій, суттєво підвищує імідж компанії, тому користується великою популярністю. Прозорі дисконтні карти витончені, відрізняються від других, а це якраз те, чого так не вистачає іноді бізнесу. Тому друк дисконтних карт прозорих, повітряних може в прямому і переносному сенсі полегшити ведення бізнесу.

Дисконтні картки бувають 2-х видів: анонімні і персональні.

Зберегти і примножити клієнтську базу покликані як анонімні, так і персональні дисконтні карти. Сучасні технології дозволяють друкувати будь-яку кількість карт в партії. Причому замовлення виконується оперативно і якісно. При невеликому та середньому тиражі друку дисконтних карт використовується цифровий друк.

Щоб карта виглядала привабливо, її потрібно ламінувати. Ембосування (вдавленням символів в тіло карти) з подальшим фарбуванням надає дисконтній картці солідність, солідною постає і фірма, що має подібну дисконтну карту. Фольгування - це нанесення тексту або малюнка в процесі друку дисконтних карт, яке надає металевий ефект - робить карту стильною.

Красива і модна карта покликана чинити ефективний вплив на клієнта. Щоб, взявши карту в руки, можна було зрозуміти серйозність компанії і її наміри, щоб захотілося мати з нею справу. Щоб карта «говорила» шанобливо відносно компанії до покупця послуг і товарів. Тоді клієнт напевно захоче користуватися послугами даної компанії. І тоді вашої компанії успіх забезпечений.

 

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.