ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

Пластикові карти давно стали повсякденною буденністю і не дивують вже нікого.

Виготовлення пластикових карток переживає період свого розквіту. Проте, про ці кольорові прямокутники можна розповісти чимало цікавих фактів.

  1. Володарем найбільшої колекції пластикових банківських карт є житель штату Каліфорнія Уолтер Каванах. Його колекція налічує тисячу триста дев'яносто сім пластикових карт. Якщо ця людина вирішить взяти за всіма своїми картками максимально можливий кредит, його сума складе понад півтора мільйона доларів. Природно, повз такого незвичайного факту не змогли пройти укладачі Книги рекордів Гіннеса.
  2. Доступний містеру Каванаха «пластиковий» кредит не є межею. Арабський нафтовий магнат, не обтяжуючи себе накопиченням пластикових карт, зняв з однієї єдиної карти англійського банку «Барклай» понад мільйон фунтів стерлінгів.
  3. Браян Берг вирішив здивувати не сумами, а кількістю: він зібрав стільки пластикових карт, що їх вистачило для відтворення повноцінного готельного номера площею в 37 квадратних метрів, з усіма необхідними меблями та сантехнікою. Для цього було потрібно близько 200 тисяч карток.
  4. Компанія American Express для людей, що мають добре серце, робить спеціальні пластикові картки червоного кольору. Розраховуючись такою карткою, людина автоматично перераховує певний відсоток від виплати на допомогу жінкам і дітям, хворим на СНІД. Радує той факт, що зірки і знаменитості охоче використовують червону картку. Першим же, хто розплатився з її допомогою, став Боно - учасник групи U-2.
  5. Чи можливо уявити собі ситуацію, щоб керівник великого банку не зумів розплатитися власної банківською картою? Цей кумедний випадок стався з містером Джеймсом Кросбі, керівником Halifax / Bank of Scotland. Він просто забув PIN-код! Але найцікавіше полягає в тому, що розплатитися він хотів за обід зі своєю коханою в фешенебельному ресторані в День святого Валентина!
  6. А чи замислювалися Ви коли-небудь про те, скільки знає про Вас крихітний і невагомий чіп банківської карти? А адже в ньому криється інформація про Ваше ім’я, прізвище, по батькові, номер рахунку, а також про всі, проведені за допомогою карти, фінансові операції. Тому намагайтеся Вашу карту не втратити! Більш того, вже налагоджено виробництво пластикових карток, здатних зберігати інформацію про відбитки пальців власника і фотографії його райдужної оболонки.
  7. Ну а якщо пластикові карти обридли Вам настільки, що Ви не хочете їх бачити - зламати їх не складе труднощів. Для того, щоб розламати середньостатистичну пластикову карту на 2 частини, досить витратити всього 10 калорій.
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.