Новини та Статті

Пластикова карта для бізнесу

Пластикова карта для бізнесу

Пластикові карти - незамінний бізнес-інструмент. Вибираючи сферу застосування карт у вашому бізнесі, важливо врахувати кілька моментів.

ВИДИ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

ВИДИ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

В даний час випускається безліч пластикових карт різних цілей і призначення. Нижче розглянемо деякі, найпоширеніші з них.

СТРАХОВІ ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

СТРАХОВІ ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

Пластикова карта може використовуватися страховою компанією як в якості доповнення до звичайного паперового страхового полісу, так і в ролі повної його альтернативи.

ПАЛИВНІ ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

ПАЛИВНІ ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

Заправні пластикові карти, які називають ще паливними, є зручним способом передоплати вартості пального на автозаправних станціях. У порівнянні зі звичайним способом оплати заправки автомобіля, використання карт має цілий ряд переваг.

ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ-БЕЙДЖІ

ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ-БЕЙДЖІ

Бейджі - картки з картону, пластику або інших матеріалів, на які наносяться індивідуальні дані їхнього власника - застосовуються сьогодні в самих різних закладах: в школах їх носять вчителя і діти, в магазинах - продавці та адміністратори, в установах сфери обслуговування - представники персоналу.

Друк дисконтних карток

Друк дисконтних карток

Без дисконтних карт сьогодні неможливо уявити раціональне ведення бізнесу. Інтенсивне використання сучасних методів ведення бізнесу, в тому числі і дисконтних карт, дозволить залучити нових покупців, дасть можливість заохотити постійних покупців завдяки наданню знижок, пільг при черговій покупці послуг або продуктів.

ПЛАСТИКОВІ ВІЗИТКИ - КОЛЬОРОВІ І ПРОЗОРІ ЕКЗЕМПЛЯРИ

Пластикові візитки - кольорові і прозорі екземпляри

Друкарня VPM-Поліграф виготовить для вас візитки з найсучасніших і затребуваних на ринку матеріалів, які можна зустріти в Україні:

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ КАРТОК

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ КАРТОК

Пластикові карти дуже популярні. Кредитні і дебетові, дисконтні, клубні та інші карти використовуються повсюдно. Компанія VPM-Поліграф приймає замовлення на виготовлення будь-яких видів пластикових карт за найпривабливішими цінами.

Сторінки

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.